Emilia Obrzut

Z zawodu projektantka graficzna, twórczyni marek Patyna i Simple As That. Zajmuje się się tworzeniem zrównoważonych projektów, wykorzystujących istniejące zasoby i przekonywaniu odbiorów, że warto inwestować – dosłownie i w przenośni – w drugi obieg. Mieszka i pracuje w Warszawie.

Jedno z ciekawszych podumowań 2018 roku

Vogue Polska wymienia tych, którzy o seksie mówią szczerze i bez zażenowania. Wśród nich m.in. wspaniała Kamila z Dobre Ciało.

Vogue
  /  

Łyse jest piękne!

Buzzcut to jedna z moich ukochanych fryzur, a to, jak jest seksowna, najlepiej udowadnia jedna z moich ulubionych MUA. Przepiękna, przezabawna i przezdolna!

Instagram
  /  

#3womentowatch

Cykliczna, autorska kompilacja Martyny Sztaby, prezentującej dziewczyny z branży tech, które warto znać i śledzić.

Facebook

A może rzucić wszystko i wyjechać do Indii?

Alicja, mama trójki dzieci i twórczyni Dzieci są ważne, kilka lat temu wraz z mężem zdecydowała się na taki krok. Ostatni wywiad z Alicją jest świetny – polecam wszystkim, którzy boją się głębokiej wody.

Ładne Bebe

100 Easy Ways to Make Women’s Lives More Bearable

100 prostych zasad, przydatnych nie tylko w Dniu Kobiet.

Broadly
  /  

Permission – SNL

Królowie tyłeczków jednoczą siły, żeby zarapować o szacunku dla kobiet – wielkie brawa SNL! Na deser polecam również “Friendos”, wspaniały skecz o męskiej wrażliwości.

You Tube

Spice Girls Tickets

Stać mnie co prawda najwyżej na nieodżałowany Impuls Spice, ale dla chętnych cała rozpiska na powrót do podstawówki <3

Ticketmaster
  /  

Idealne na jesienne poranki!

Puste studio i rap, soul czy funk w najlepszym wydaniu – w serii COLORS usłyszycie najciekawsze przedstawicielki nowych brzmień.

You Tube
  /  
Wczytaj więcej