Mania Bień

Z zawodu architekt, z powołania 1/2 Jeju, z wyboru pełnoetatowa mamcia Piotrusia. Szuka inspiracji w życiu codziennym, zwracając szczególną uwagę na to co wyjątkowo piękne lub absurdalnie brzydkie. Wegetarianka, zwolenniczka zrównoważonego podejścia do życia i pracy- zawsze w zgodzie z własną osobą i środowiskiem.

Między nami dziewczynami

W książce „#GIRLSTALK. Dziewczyny, rozmowy, życie” Karolina Cwalina-Stępniak i Paulina Klepacz pytają co to dzisiaj znaczy być dziewczyną.

Vogue

A Guide to Nature’s Best Wayfinding Secrets

Piękne animacje ilustratora Tristana Gooleya obrazujące pięć sposobów na nawigację w dzikiej naturze.

Atlas Obscura

Everything you’ve been told about plastic is wrong

Okazuje się, że recykling jest niewystarczający, aby uratować Ziemię przed zniszczeniem. Ażeby to zrobić wszyscy razem musimy podjąć dodatkowe kroki.

Independent
  /  

Jeju Blog – Od Dziewczyn dla Dziewczyn

Z dumą przedstawiamy Wam film zapowiadający Jeju Blog. Wszystkim, którzy jeszcze go nie widzieli mówimy – dziś nie zobaczycie już nic lepszego!

You Tube
  /  

Pantone pokazał trendy kolorystyczne na sezon SS19

Kurkuma, koral czy toffi? Sprawdźcie paletę kolorystyczną Pantone na następny sezon.

F5
  /  

5 Sposobów na chandrę

Jeżeli jesteś jedną z tych osób, które wraz z paskudną pogodą zaczynają mieć paskudny nastrój, to możemy przybić sobie piątkę.

Szajn

Czytamy: Osobowość na talerzu

Kim są zwierzęta, które zjadamy? Dlaczego niektóre zwierzęta lądują na naszych talerzach, a inne uważamy za swoich najlepszych przyjaciół?

Zwykłe Życie
  /  

People Who Like Those Dandruff Scraping Videos

For those obsessed with Dr. Pimple Popper and her graphic videos, there is a new bizarre breed of videos: dandruff-scratching.

Nylon
  /  
Wczytaj więcej